Finance

Nie tylko księgujemy...

Butterfly Finance

Nie tylko księgujemy...

Oferta BUTTERFLY FINANCE oparta jest o innowacyjne rozwiązanie DOCFLOW, implementujące bezpapierowy obieg wszelkich dokumentów firmy, nie tylko tych typowo finansowych. Daje ono kontrolę, w czasie rzeczywistym, nad obiegiem dokumentów w Twojej firmie - według dostosowanych do Twojej specyfiki schematów. W każdym momencie, z każdego punktu z dostępem do Internetu, możesz sprawdzić - w wersji scan - wszystkie dokumenty przychodzące oraz na bieżąco zarządzać ich obiegiem - historią i bieżącą akceptacją przez podwładnych.

Dzięki wcześniejszemu użyciu systemu obiegu dokumentów DOCFLOW terminowo i rzetelnie wykonywane są operacje księgowe. Ale moduł BUTTERFLY FINANCE nie zawiera w sobie wyłącznie usług typowo księgowych. Bazując na naszych doświadczeniach w biznesie, od strony operacyjnej zapewnimy rzetelną i dostosowaną do Twoich potrzeb sprawozdawczość zarządczą i kontroling finansowy – elementy, które trudno znaleźć w zwykłym biurze księgowym. Raporty marżowości, sprzedaży, analizy rozrachunków, czy analizy kosztów otrzymujesz od nas na tacy.

Nasz system wyceny pracy zakłada czytelny i prosty cennik, oparty o ilość „opracowywanych” dokumentów. Nie płacisz za bezczynność! Każdy ma przypisanego opiekuna księgowego, który stanowi pojedyncze, zintegrowane źródło informacji. My troszczymy się o deklaracje VAT, podatku dochodowego, a przy zakupie modułu BUTTERFLY JOBCENTER, także o rozliczenia kadrowo – płacowe.


Sprawdź także Naszą Ofertę