O nas

Od początku swej aktywności stawialiśmy na innowacyjność i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Działamy od 1996 roku

Od początku swej aktywności stawialiśmy na innowacyjność i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Od 2005 roku specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości zintegrowanych usług - usług outsourcingu procesów gospodarczych:

W 2007 roku dodatkowo zajęliśmy się inną sferą obsługi biznesu - rozwiązywaniem problemów podmiotów gospodarczych.
W tym zakresie oferujemy usługi:

  • maksymalizacji wartości (podniesienie konkurencyjności, zwiększenie rentowności, efektywne wykorzystanie narzędzi biznesowych),
  • wzmocnienia struktur zarządczych (kontrola procesów, zarządzanie majątkiem, ryzykiem, reorganizacja struktur), a także –
  • zarządzania zmianą (restrukturyzacja finansowa, restrukturyzacja strukturalna i produktowa, wdrażanie projektów).

Klienci

Naszymi klientami były i są podmioty z rynku mediów i nowych technologii. Małe i duże. Pojedyncze spółki i grupa kapitałowa. Dokonań mamy wiele. Najbardziej jednak znaczącym jest efekt naszego włączenia się w proces ratowania Internet Group S.A., Grupy Kapitałowej notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. To dzięki naszym działaniom Spółka umknęła spod gilotyny likwidacji – wyszła z upadłości obejmującej likwidację majątku, nadal jest notowana na warszawskim parkiecie i otrzymała "nowe życie".


Sprawdź ofertę Business Consulting Butterfly SA